ib3 image

Kursy języka biznesowego

Kursy języka biznesowego organizowane w naszej szkole na Malcie to idealna okazja do tego, żeby razem z innymi uczestnikami kursu popracować nad swoimi umiejętnościami komunikacyjnymi w świecie biznesu.

Kurs języka biznesowego w mini grupach 20 spotkań

Celem kursu jest nauka języka angielskiego używanego na co dzień w środowisku pracy. To doskonałe rozwiązanie dla firm i przedsiębiorców, którym zależy na tym, aby ich pracownicy w szybki i profesjonalny sposób nauczyli się języka angielskiego używanego w świecie biznesu. Oferujemy dwa rodzaje kursów – ten obejmuje 20 spotkań tygodniowo.

Business English Mini Group Intensive

The aim of this course is to learn English for use in the everyday working environment. Organisations that wish their employees learn English in a speedy and professional manner are encouraged to enrol them for either of our two Business English courses in Malta. This course is made up of 20 mini group lessons 10 individual tailor-made lessons in the afternoon.

Kursy języka biznesowego organizowane w naszej szkole są dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych studentów. Podczas pierwszych zajęć lektorzy sprawdzają na czym najbardziej zależy uczestnikom kursu, a program zostaje przygotowany zgodnie z ich sugestiami. Zajęcia obejmują przydatne techniki komunikacyjne oraz słownictwo związane ze światem biznesu.

 

Zajęcia z angielskiego biznesowego koncentrują się na umiejętnościach komunikacyjnych. Studenci stymulują standardowe sytuacje biznesowe (takie jak spotkania, prezentacje czy pisanie e-maili) i dyskutują na liczne biznesowe tematy (np. finanse, zarządzanie, przemysł czy stosunki międzynarodowe).

 

Poprzez poprawienie Twoich zdolności komunikacyjnych nasi lektorzy pomogą Ci stać się bardziej wydajnym i pewnym siebie w pracy, a to wszystko w czasie najkrótszym jak to możliwe.

 

Nasze kursy języka angielskiego biznesowego obejmują między innymi:

Umiejętności komunikacyjne
– efektywne robienie i przedstawianie prezentacji
– efektywne uczestniczenie w spotkaniach biznesowych
– negocjowanie
– biznesowe rozmowy telefoniczne
– zwiększenie międzykulturowych świadomości i komunikacji
– poprawienie pewności siebie i autoprezentacji podczas rozmów rekrutacyjnych
– efektywna i poprawna redakcja dokumentów biznesowych – raportów, korespondencji, CV, e-maili
– dyskusje na bieżące tematy ze świata biznesu
– poprawienie zdolności komunikacyjnych w codziennych sytuacjach biznesowych

Umiejętności językowe
– wymowa, akcent i intonacja
– gramatyka
– słownictwo związane ze światem biznesu oraz przydatne, często używane wyrażenia
– interpunkcja