Pobyt u rodziny

Wi-Fi na prośbę

Cena zawiera opłaty za media

Podstawowa cena zawiera dwa posiłki dziennie

Sprzątanie i wymiana pościeli

Pobyt u rodziny: Ucz się angielskiego i żyj u maltańskiej rodziny

Zakwaterowanie najczęściej wybierane przez studentów, którzy chcą wynieść jak najwięcej ze swojej przygody na Malcie. Dzięki pobytowi u rodziny można poznać sposób życia Maltańczyków, z bliska doświadczyć ich kultury i tradycji, a jednocześnie cały czas ćwiczyć używanie języka angielskiego w codziennych sytuacjach.

Dzięki zakwaterowaniu u rodziny studenci uczą się angielskiego również poza szkołą.

Rodziny goszczące zapewniają dzielone zakwaterowanie, co oznacza, że w jednym pokoju może mieszkać do czterech osób. Pokój jednoosobowy może być zarezerwowany za dodatkową opłatą.

W cenę wliczone jest śniadanie, najczęściej składające się z kawy/herbaty, płatków i tostów, oraz kolacja. Za dodatkową opłatą można wykupić lunch pakowany na wynos, składający się z kanapek, wody mineralnej i owocu. Kolacja serwowana jest zazwyczaj pomiędzy 18:00 a 20:00.

Wszystkie rodziny goszczące mieszkają w Sliemie i St. Julian’s lub w ich pobliżu, i można dojść od nich do szkoły na piechotę.

Rodziny goszczące posiadają oficjalną licencję Maltańskiej Organizacji Turystycznej, a język angielski jest ich językiem ojczystym, dzięki czemu studenci mogą cieszyć się dodatkową możliwością używania angielskiego w praktyce. Nasza szkoła regularnie sprawdza i odwiedza rodziny goszczące. Z uwagą przyglądamy się cotygodniowym recenzjom studentów tak, żeby zagwarantować najlepszy rodzaj usług przy zakwaterowaniu tego typu.

Wyposażenie przy pobycie u rodziny:

Decydując się na ten rodzaj zakwaterowania należy mieć na uwadze, że rodziny starają się traktować studentów tak, jakby byli częścią rodziny. Nie jest to pensjonat lub hotel.

Wi-Fi nie jest standardem w przypadku zakwaterowania u rodziny. Zalecamy, aby dodatkowo poprosić o zapewnienie połączenia Wi-Fi przy dokonywaniu rezerwacji.
Pranie zagwarantowane jest raz w tygodniu. Należy mieć ze sobą własne ręczniki.

Lokalizacja rodzin goszczących:

Wszystkie rodziny goszczące mieszkają w Sliemie i St. Julian’s lub w ich pobliżu, i można dojść od nich do szkoły na piechotę.

Opcje rezerwacji przy zakwaterowaniu u rodziny:

Pokoje dzielone
Studenci mogą zarezerwować dzielony pokój nawet jeśli podróżują sami. Dzielony pokój u rodziny goszczącej może pomieścić od 2 do 4 łóżek.

Pokój jednoosobowy
Studenci, którym zależy na prywatności, mogą zarezerwować pokój jednoosobowy. Sugerujemy, aby w takim przypadku dokonać rezerwacji z bezpiecznym wyprzedzeniem czasu, aby uniknąć niepotrzebnego rozczarowania wynikającego z dużego zainteresowania tą ofertą w niektórych okresach w ciągu roku.

Dzielone pokoje

Najniższa cena za tydzień € 180

Najwyższa cena za tydzień € 220

Pokoje jednoosobowe

Najniższa cena za tydzień € 240

Najwyższa cena za tydzień € 340