Zakwaterowanie w Hotelu

Dostępność zakwaterowania o wysokim standardzie w pobliżu miast Sliema i St. Julian’s to jedna z zalet znakomitego położenia szkoły Linguatime. Duży wybór hoteli pozwala dopasować ofertę do indywidualnych upodobań uczestników kursu i zgodnie z ich budżetem.

Większość hoteli położona jest wzdłuż wybrzeża i oferuje wspaniały widok na Morze Śródziemne. Wszystkie hotele w naszej ofercie znajdują się w pobliżu szkoły i można dojść do nich na piechotę.

Linguatime oferuje zakwaterowanie w poniższych hotelach:

Plaza

Plaza 3 star hotel - Sliema

3 gwiazdki ***

Hotel Plaza znajduje się niemalże drzwi obok wejścia do naszej szkoły – dojście na zajęcia zajmuje zaledwie dwie minuty. Hotele Plaza oraz Plaza Regency są świeżo odrestaurowane i świetnie położone: w pobliżu wszelkich lokali usługowych i z zachwycającym widokiem na zatokę St. Julian’s Bay.

http://www.plazahotelsmalta.com

Le Meridien

dsada

5 gwiazdek *****

Z hotelu Le Meridien rozpościera się malowniczy widok na zatokę Balluta Bay. Dojście z hotelu do szkoły Linguatime zajmuje jedynie 10 minut. W hotelu znajduje się luksusowe spa, w tym Sauna, sauny parowe, relaksujące Jacuzzi czy podgrzewany basen. Do dyspozycji gości jest 276 niezwykle komfortowych pokoi.

http://www.lemeridienmalta.com

Plevna

Plevna-photos-Exterior

3 gwiazdki ***

Plevna to urokliwy, tradycyjny hotel zlokalizowany w spokojnej, mieszkalnej części Sliemy. Dojście do centrum sklepowo-usługowego z restauracjami i kawiarniami zajmuje jedynie pięć minut, więc to idealne miejsce dla tych, którzy lubią mieć wszystko pod ręką.

http://www.plevnahotel.com

Preluna

????????????????????????????????????????????????????????????

4 gwiazdki ****

Hotel Preluna oddalony jest od naszej szkoły 15 minut piechotą i znajduje się w idealnej lokalizacji – tuż przy głównej promenadzie i jedynie 180 metrów od centrum sklepowo-usługowego. Do dyspozycji gości są między innymi Feelgood Wellness Spa czy świeżo odrestaurowane lobby hotelowe.

http://www.preluna.com

  • Plevna 3 star hotel - Sliema