ib3 image

Kursy indywidualne

W naszej szkole wszystkie kursy indywidualne prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych lektorów i dokładnie dopasowywane do konkretnych potrzeb danego studenta. Każde spotkanie jest spersonalizowane tak, aby uczestnicy mogli jak najszybciej osiągnąć wyznaczone cele – niezależnie czy jest to mówienie, pisanie, rozumienie ze słuchu czy wzbogacenie słownictwa (w tym np. terminologia z konkretnej dziedziny). Kursanci pracują z lektorem według specjalnie przygotowanego dla nich programu nauczania.

To idealny kurs dla tych, którzy potrzebują nauczyć się języka w przyspieszonym trybie i w bardzo efektywny sposób. Kurs ten może obejmować zarówno język ogólny, jak i biznesowy potrzebny w pracy, oraz każdą inną formę czy technikę potrzebnej do zrobienia postępów w nauce angielskiego.

Kursy indywidualne

Zajęcia indywidualne to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie są zwolennikami nauki w grupie lub potrzebują dodatkowo popracować nad konkretnymi obszarami angielskiego. Zajęcia prowadzone są w trybie indywidualnym, a więc w sali nie ma nikogo poza uczestnikiem kursu i lektorem. Lekcje odbywają się o różnej porze pomiędzy 8:00 a 18:00. Można poprosić o wcześniejsze przygotowanie planu zajęć, jednak jego pełna, ostateczna wersja jest dostępna dopiero pierwszego dnia kursu.

Zajęcia w parach

Kurs w parze polecany jest dla dwójki osób, które się znają i mają podobny poziom znajomości języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są przez tego samego lektora, o różnej porze pomiędzy 8:00 a 18:00. Można poprosić o wcześniejsze przygotowanie planu zajęć, jednak jego pełna, ostateczna wersja jest dostępna dopiero w dniu rozpoczęcia kursu.

7,5 / 15 / 22,5 / 30 godzin

10 / 20 / 30 / 40 spotkań

Pomiędzy 8:00 a 18:00

Maksymalnie 1 osoba w grupie

7,5 / 15 / 22,5 / 30 godzin

10 / 20 / 30 / 40 spotkań

Pomiędzy 8:00 a 18:00

Maksymalnie 2 osoby w grupie