Wizja i misja naszej organizacji

Linguatime to profesjonalna szkoła języka angielskiego mogąca pochwalić się doskonałą reputacją. Oferujemy kursy wysokiej jakości dla grup, osób indywidualnych, szkół i przedsiębiorstw.

Naszą misją jest zapewnić studentom nie tylko szkolenie językowe najwyższej jakości w wielokulturowym środowisku, ale również upewnić się, że ich pobyt na Malcie będzie niezapomnianym przeżyciem.

Dlaczego warto wybrać Linguatime?

Nowoczesne wnętrze i wyposażenie szkoły – budynek był niedawno odnowiony

Doskonała lokalizacja na Malcie – tuż przy plaży i nadmorskiej promenadzie łączącej centrum Sliemy z St. Julian’s

Innowacyjne wyposażenie sal lekcyjnych – białe tablice interaktywne, dzięki którym można korzystać ze zaktualizowanych źródeł online, materiałów audio i wideo.

Jesteśmy eko – w Linguatime poważnie podchodzimy do kwestii dbania o środowisko. Oszczędzamy energię i staramy się zmniejszać zanieczyszczenie powietrza. Posiadamy nowoczesny, przyjazny środowisku system klimatyzacji Mitsubishi City Set up, a nasze nowe windy marki Schindler zużywają mniej prądu niż te tradycyjne. Nasze światła w toalecie i klimatyzatory mają wbudowane specjalne czujniki. Brak ruchu = oszczędność energii!

Internet i Wi-Fi – darmowe Wi-Fi jest dostępne w całym budynku

Międzynarodowa grupa studentów – w ostatnich latach uczyli się u nas ludzie z ponad 40 różnych krajów

Pracownicy – jeden z aspektów, który studenci najczęściej sobie chwalą. W dużej mierze jest to zasługa naszych zaangażowanych lektorów z nadzwyczajną pasją do nauczania innych. Pracownicy administracyjni są uśmiechnięci, bardzo pomocni i dbają o to, żeby w szkole panowała przyjazna atmosfera. Staramy się budować między sobą pozytywne relacje – jesteśmy Twoją rodziną na Malcie!

Ponad 97% naszych studentów poleca naszą szkołę swojej rodzinie i przyjaciołom.

Nasza szkoła językowa jest akredytowana, a więc posiada certyfikaty – zarówno lokalne, jak i międzynarodowe – poświadczające wysoką jakość oferowanych usług. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią stowarzyszeń takich jak IALC, FELTOM czy Rady EFL. Jesteśmy również autoryzowani przez Bildungsurlaub, CSN i UED.

Do szkoły można dojść na piechotę ze wszystkich oferowanych przez nas miejsc zakwaterowania. Ewentualnie można skorzystać z autobusu – dwa przystanki znajdują się tuż przy wyjściu z budynku szkoły.

W każdym tygodniu wszyscy studenci mogą skorzystać z darmowych, dodatkowych zajęć.

Studenci kursów języka ogólnego raz w tygodniu piszę krótki test sprawdzający – dajemy Ci dodatkową motywację, bo zależy nam, żebyś czym prędzej zrobił postęp!

Certyfikat uczestnictwa przyznawany jest wszystkim studentom, którzy byli obecni na przynajmniej 80% zajęć.

Oto najczęściej wymieniane przez studentów najlepsze aspekty szkoły: dobry stosunek ceny do jakości, miła atmosfera, świetna okazja do nawiązania nowych przyjaźni i znajomości, doskonale prowadzone lekcje angielskiego, przyjazny personel i lektorzy, niewielka liczba osób w grupie, porządek i wiele, wiele więcej.